[]

kredi karti kullanilabilir limit

toplam limit 5000
toplam borc 1500
kullanilabilir limit 3000


neden kullanilabilir limitim 3500 (5000-1500) degil?
karti kapatmak icin 1500 yeter di mi?

 
Dönem içi işlemler ve provizyondaki işlemler ekstreye dahil olmadığı için henüz borç olarak yansımamış olabilir. Gelcek ekstrende borca dönüşecektir.

Kartı kapatmak için herhangi bir limit kısıtlaması yok. Kartı istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Kart kapandıktan sonra size ekstre gelmeye devam eder borçlarınızı ay ay ödersiniz borçlar bittiğinde de artık ekstre gelmez.
  • nuevo  (09.05.19 10:50:37) 
500 TL gelecek dönem taksitidir ya da dönem içi harcamadır.
Dönem borcunu kapatmak için 1.500 TL, kart borcunu kapatmak için 2.000 TL gerekir.

  • cakabo  (09.05.19 10:50:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.