Evde kullanmalık makas tavsiyesi

Şöyle kolay paslanmayacak, en azından birkaç yıl iş görecek makas almak istiyorum birkaç tane. Evin her odasında olsun istiyorum işe yarıyor. Var mı tavsiye ettiğiniz marka? Yani çok da pahalı olmasın tabi. Bi de internetten alıcam direkt link atarsanız sevinirim.

ikea'da 3'lu set olaarak gormustum ev makasi. ama sitelerinde bulamadim simdi. onu alabilirsin.

bu arada dunya makas gunu mu bugun? asagida bir makas sorusu daha var da :)
  • exlibris  (08.05.19 23:04:03)
milyonculardakiler iyi iş görüyor. sürekli kumaş, keçe falan kesmeyecekseniz gayet güzel bence. ben senelerdir kullanıyorum. www.google.com.tr

  • dedim ben sana  (08.05.19 23:07:13)
@exlibris

hahaha bayadır aklımdaydı burada sormak ama hep unutuyodum. Onu görünce ben de sorayım dedim :D

@dedim ben sana

yok ya keçe kumaş falan kesmiycez de işte paket açmaya, tişörtün sarkan ipini kesmeye ne bileyim gelen kargoyu açmaya falan makas gerekiyo ama evde makas kalmadı paslandı gitti hepsi. Link attığın Avansas marka, internette kendi sitesinde var. O iyi midir?
  • nundu  (08.05.19 23:25:30)
valla markası çok önemli değil model olarak attım ben onu. internetten almana gerek yok. milyonculara bak görürsün mutlaka. ben de senin kullandığın amaçlarla kullanıyorum paslanan olmadı hiç.

  • dedim ben sana  (08.05.19 23:29:57)
MAS marka al. kafan rahat olsun.

  • teritori  (09.05.19 09:05:55)
www.rossmann.de

rossmanda bu makaslardan var. iki parçası birbirinden ayrılıyor temizlemek için.
  • inheritance  (09.05.19 20:25:15)