[]

Sabah'ın Hürriyet'e link vermesi

tıklamak istemeyenler için anlatayım ve foto ekleyeyim:

"atm önündeki tehlike" şeklinde bir haber var. tıklayınca aynı başlıkla hürriyet'e yönlendiriyor.

tamam ikisi de havuz medyası da bunlar rakip değil miydi? aynı grubun hedeleri olsa anlayacağım, bunlar aynı grubun da değil?

edit: ekran görüntüsünü png formatında ekledim, eklendi görünüyor ama duyuruda görünmüyor. bilen varsa söyleyiversin ben de öğreneyim.

 
Bugun bende milliyette bir habere tıkladım ahabere yönlendirdi. Daha önce denk gelmemişti hiç. Ziyaretcileri mi azalıyor nedir?


  • primetime  (08.05.19 22:22:54) 
ilginç gerçekten. bunlar üç kuruş için taptıkları Tayyip'i bile satar halbuki.


  • mehmed resad  (08.05.19 22:50:11) 
buna backlink deniyor, parayla yapmis olma ihtimalleri yuksek. Hurriyet sitesi icinde sabahin linki oldugunda sabahin google da siralamasi yukseliyor kabaca. yani aslinda seo calismasi da denebilir bu duruma.


  • rentts  (09.05.19 01:57:28) 
şöyle, bunların toplam tirajı ve tıklanması düşüyor. bunlar da diyorlar ki, 'sen benim sırtımı kaşı, ben senin sırtını kaşıyayım'.

yani sabah hürriyet'e yönlediriyor, hürriyet de sabah'a. dolayısıyla ikisine de tekil ziyaretçi olarak yazılmış oluyorsun. ikisi de ziyaretçi sayılarını artırıyor, ikisi de reklamdan para kazanıyor.

genelde para karşılığı olur. dönem sonunda yönlendirilen ziyaretçi farkı karşılığı ödeme yapılır.
  • babilbaligi  (09.05.19 08:41:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.