Akıllı Telefon Kullanmayan Kaldı mı?

Bu gün haberlerde vardı. Akıllı telefon kullanma oranı yüzde 98.7 imiş. Her 1000 kişiden 13'ünde akıllı telefon yokmuş.

Durumu olmayanlar (Maddi durumu çok kötü olan, çok yaşlılar, çok küçük yaştakiler) HARİÇ, maddi durumu akıllı telefon alabilecek ve yaşı da akıllıı telefon kullanabilecek olduğu halde akılsız telefon kullanan kaldı mı?

Babam var. İstese kullanir. Ama kullanmıyor. İşi olunca evde tablet ve PC var oraya ya da annemin telefonuna bakıyor

  • westblack  (08.05.19 21:01:42)
yaşlılar. annem :)

  • cemallamec  (08.05.19 21:08:37)
60 yasindaki amcam en son gecen sene gecti akilli telefona. onun disinda babannem tus kombinasyonlarini rehberden arayacagi kisiyi bulmaya gore ezberleyip o sekilde eski telefon kullanan birisi

  • onkiloversemtamamım  (08.05.19 21:10:22)
Özel telefonum akıllı telefon değil. İş telefonum akıllı telefon. Sayılır mı?

  • pati  (08.05.19 21:26:17)
Babam. Ms hastası olduğu için tuşlu kullanabiliyor ancak.

Ayrıca gözlemlerime göre taksiciler, dolmuşçular da kullanıyor. Şarjı uzun gidiyor diye herhal.
  • efreet sultan  (08.05.19 21:37:03)
Benim bir akilsiz telefonum var. Ara ara siber oruçlarim oluyor. Kafa dinlemek icin geçiyorum. Bir de cidden tuşlu telefonu seviyorum ben.

  • Amaranta ursula  (08.05.19 21:41:04)
Dedem, anneannem.

  • diffarentiationation  (08.05.19 21:50:42)
şirket hattım tuşlu küçük bi telefon. cebimde 2 tane büyük telefon taşıması çok zor.

  • spirit crusher  (08.05.19 21:57:51)
çocuk telefonları akıllı telefon sayılmıyor mesela.

  • babilbaligi  (09.05.19 08:42:15)
Ananem, dedem kullaniyor ama 28 yasinda kullanmayan kuzenim var.

  • Olric  (09.05.19 12:28:33)