[]

fosso nejdat gibi şarkı

var mı bildiğiniz?

benim gözümün önüne geldi tarif ettiği tip. hem eğlenceli, hem şahane bir hikaye anlatımı. detaylar falan muazzam değil mi?

bunun gibi şarkı var mı başka bildiğiniz?

 
rasta baba

www.youtube.com
  • re noreno  (08.05.19 15:22:42) 
Kahya yahya


  • brkylmz  (08.05.19 15:33:39) 
(bkz: yolyemez)


  • dilemma of subscribtionability  (08.05.19 15:58:11) 
bana dönek demiş itin birisi
zevzek

ikisi de Mahzuni'den.
  • cagdas donem kuramcisi  (08.05.19 16:22:27) 
mfo - ali desidero
grup vitamin - ismail

  • birkibirkibirkibirkiuc  (08.05.19 16:32:49) 
Melek mosso - ah be aysel
Açık seçik aşk bands - Popon hep pipimde dursun

  • ceyhan prensi adana  (09.05.19 10:04:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.