[]

game of thrones torrent

8/3 torrent bulamıyorum var mı?

stremio çok donuyor ya


 
1337x.to sitesinde var.


  • put it in your appropriate place  (08.05.19 00:04:38) 
stremio cok mu donuyor? Onlarca alternatif eklenti var , donmaya başladığı zaman diğerine geçin kaldığınız yerden zaten devam ediyor. Ben 1080 p kalitede pazartesi akşamı 8/4'ü seyrettim. İ Lev ye stremio :)


  • synax  (08.05.19 09:38:29) 
megaddl.co üzerinden tek link bulup indirebilirsiniz. x265 versiyonunun hem kalitesi yüksek hem de boyutu düşük oluyor. torrent'e kıyasla da çok hızlı iniyor.


  • shadowfollower  (08.05.19 11:15:28) 
piratebayde hepsi yaldir yaldir var ya?


  • robokot  (08.05.19 14:35:41) 
eztv


  • wish i could find a way to disappear  (08.05.19 23:33:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.