GoT bitince ne olacak?

G.r.r. Martin yeni bir şeyler yazacak mı?
Spin-off çekilecek mi?

Martin geçen açıklama yapmıştı. Hbo tarafından tam 5 adet dizi hazırlanıyormuş ve 3 tanesinin hazırlık aşaması epey ilerlemiş. 2 tanesinin senaryosu sona gelmiş. Ne ile ilgili olduğunu söyleyemem, teori kasıyorsunuz sonra demiş :D

The Long Night isimli olanının ise çekimlerine bu yıl sonunda başlanıyormuş. kitapla ilgili bir şey söylememiş.
  • eazy  (07.05.19 22:03:12)
6 spin off projesi vardı 1'i iptal oldu. long night adında birinin senaryosuna başlanmış diğeri adı bile belli olmayan bi projeye de şu aralar başlanacakmış. kalan 3'ünden biri daha kesinmiş ama diğer 2'si iptal mi olur çekilir mi meçhul. long night 2020 sonu gibi çıkacak. diğeri 2021-2022 gibi falan deniyor. daha daha sonrakilerse beklenecek işte bunlar bittikten sonra. 10 küsür yıllık planlama bunlar

  • avatar is back  (07.05.19 22:14:59)
geç kalmışlar hemen final bölümün arkasından yapıştırmaları lazımdı bu yeni dizileri hatta ilk bölümün sneak peek'ini finalin ardında next on hbo diye verselerdi yıkılırdı ortalıık.

  • condom kurşunu  (07.05.19 22:19:58)
ek olarak long night değil ama bir sonraki proje got ayarında olacak. bütçe vs açısından. long night daha düşük bütçeli ve full hikaye üzerine kurulu. ki bence böyle daha güzel

  • avatar is back  (07.05.19 22:22:44)
ben 5 diziyi de seyrederim valla.

  • dafuq  (07.05.19 23:15:11)
hocam yeni bir şey yazmak nedir
daha bitirmedi ki kitapları
onu bekliyor herkes
  • kingcyrax  (08.05.19 08:28:59)