[]

Yaza yurtdışı tatil planı olanlar

Malum her an her şeyin yaşanabildiği memleketimizde döviz kurları da her an allak bullak olabilir geçen yaz gibi..

Vize (80 Euro) ve euroyla yeme içme konaklama olaylarına hiç girmeden, yurtiçi tatil mi ayarlasak ne yapsak? Ne yapacaksınız?


 
Döviz kuru artinca yurticinde de fiyatlar artmiyor mu?


  • chitosan  (07.05.19 14:54:30) 
Yurtici tatil de gayet pahali zaten.


  • stavro  (07.05.19 14:59:07) 
Eğlencenin bedeli olmaz. Yurtiçinde de "nasılsa gidemiyorsunuz bir de biz geçirelim" mantığı ile hareket edecek herkes. O nedenle gitmeyi tercih ederim.


  • lcha  (07.05.19 15:13:02) 
en azından yunanistan'a gitmeyi düşünüyorum. bundan sonra uzun süre böyle. her şeyi askıya alamam bir yolunu bulurum diye ümit ediyorum.


  • muslugubozukhayrat  (07.05.19 15:50:41) 
Biz vizemiz varken gidelim dedik ve haziran için uçak biletlerimizi aldık. Zaten eskiden aldığımız euro'lar da varken çok da koymayacak diye düşünüyorum. Yurt içi oteller de yeterince pahalı çünkü.


  • ms brownstone  (07.05.19 17:50:51) 
motosikletimle yunana giderim, kamp atarim. benzin farki amorti eder kalan masrafi.


  • jimicik  (07.05.19 18:00:53) 
Planlarımı bozmadan geri sayıma devam ediyorum.


  • iwasbornonamountainside  (07.05.19 18:07:01) 
Plan yapan ama henüz vize almamış olanlardan iptal eden var mı ki?

İptal etmenin eşiğindeyim.
4 gece yunan adaları bütçesiyle 8 gece Karadeniz turu yapılıyor şu an itibariyle.
Haziran'a bu oran 3-8 olur muhtemelen :(
  • su olsam ates olsam  (07.05.19 21:00:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.