[]

Bordro ve Özlük İşleri Uzmanların Bir Soru

Merhaba,

30 Nisan tarihinde iş değiştirecek olmam sebebiyle istifa dilekçemi verdim. içeride olan yıllık izinlerimi ve günlük 2 saat olan iş arama izinlerimi düşerek bana son çalışma tarihi olarak ayın 10'u verildi. Ancak yazının devamında SGK çıkış tarihinin ayın 29'u olacağı söylendi. Bu SGK çıkış tarihi benim yeni işe geçişimde problem yaratacak mı? bu arada transfer olacağım firmaya ayın 13'ünde iş başı yapabileceğimi söyleyerek evraklarımı hazırlayıp göndermiştim.

şimdiden teşekkür ederim.

 
sorun yaratmaz. sadece yeni başlayacağınız iş yerine bilgi verin yeterli.

sizi o tarihten sonra izinli gösterecekler.

diğer önerim de yıllık izinlerinizi ödemelerini talep edebilirsiniz.
  • patates  (07.05.19 14:21:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.