Devlete Güven Sorunu

Devlete olan güven kaybımızı nasıl geri kazanabiliriz? Göz göre göre vatandaşına zarar veren bir yapı var.

Seçim sistemi, vergi, adalet, eğitim, sağlık ve devletle bağlantılı olan sistemlerin hiç birisi güven vermiyor. Nereye kadar böyle gider?

Ülke bitmiş. bu sorular anlamsız artık.

  • kanlakarisikyagmur  (06.05.19 19:55:50)
adalet yok güven yok zorunluluktan bu leş ülke de yaşıyoruz. siyasal islamcılardan iyice irrite olduk.

  • mikahakkinen  (06.05.19 19:56:46)
vallahi bu ülke ile umudum sadece istanbul seçimleriyle yeşermişti biraz ama bu karardan sonra hiçbir umudum kalmadı. vallahi kapatıp gidelim artık bu ülkeyi, ülkede her şey akp lan.

  • nothing in my way  (06.05.19 19:57:50)
benimde zerre umudum yok ama napıcaz? o kadar sinirliyimki ne diyeceğimi bilmiyorum. bu nasıl bir adaletsizliktir kahretsin ya.

  • scudman1  (06.05.19 20:00:13)
vatandaş nasılsa, devlet de öyle. daha ötesi değil.

  • ssiradanbirigibi  (06.05.19 20:27:56)
ülke hep kötü yönetildi bu yeni değil ki.

  • natallica  (06.05.19 20:42:41)
güveni hak etmediği sürece güvenmeyeceksin. zaman kötü kolla g*tü.

  • yagmurkahraman  (06.05.19 21:24:39)
sorduğum soruya en güzel cevap gerçekten "zaman kötü kolla g.tü" şeklindeydi. aynen aynen.

  • scudman1  (06.05.19 22:33:03)
Kazandiramazsiniz, bence cok da iyi hic degilse yeni nesiller devlet denen kurumun ne kadar yapay bir kurum oldugunu, 'devlet baba' romantizminin nasil bir sacmalik oldugunu ve herkesin kendinden sorumlu oldugunu ogrenmis olur.

  • kassiopeia  (06.05.19 22:41:44)