[]

İlk kez Schengen vizesi almak

Selamlar,

Şu an İngiltere’de doktora yapıyorum, konferans için Yunanistan’a gideceğim Haziran ayında. Alacağım ilk Schengen vizesi olacak. Vize sorunu olmayan bir arkadaşla gideceğim, o diyor ki konferanstan sonra birkaç gün daha kalalım. İlk Schengen vizesi olduğu için sadece konferans süresi kadar mı vize verilir? Uçak bileti ve konaklamayı birkaç gün daha kalacak şekilde ayarlayıp vize dokümanlarıyla sunarsam verirler mi daha uzun süreli?

Teşekkürler

 
Otel, bilet vs belgeleri verip dilekceyle konfereanstan sonra birkac gun turistik amacla kalmak istiyorum diye belirtirsen verirler


  • havada bulut  (06.05.19 12:41:39) 
ingiltere'de oturumunuz var anladigim kadariyla, yurtdisindan vizeye basvurmak genelde cok daha kolay oluyor. fazla zorlamadan uzun verirler muhtemelen.


  • kassiopeia  (06.05.19 12:54:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.