[]

itaksi kredi kartı ile ödesek fatura alabiliyor muyuz?

merhaba yarın istanbul havalimanına gideceğim. o kadar nakit veremeyeceğim taksiye. kredi kartı ile ödemek için i-taksi ye kartımı tanımladım. ancak fatura nasıl alabilirim?

masraf yapacağım taksiyi. nasıl oluyor bu iş? içinde pos olan taksi nasıl bulunur?

teşekkürler?

 
kartınızı tanımladıysanız online ödeme yapacaksınız demekki. böylece online ödeyip internet bankacılığından fatura/makbuz alabilirsin. uber kullandığımda nakit/kart ödemelerimin hepsinde mail adresime fatura geliyor otomatik olarak. bunda da olabilir belki, itakside hiç kartla kullanmadım ama vardır diye düşünüyorum.


  • ezkaza  (05.05.19 21:04:34) 
taksiciden fiş almalısınız, kredi kartıyla ödeseniz dahi vermek zorundalar. binmeden sorun.


  • mutlu yillar sana  (06.05.19 08:35:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.