Bugun neler yapacaksiniz?

Planlariniz neler? 5 Mayis Hidirellez gunuymus dilek dilemeyi unutmayin....

İyi ki hatırlattin bunu geçen hıdrellezde birileri sabah uyanip baktigimda parami almis kagidi bırakmıştı. Bu kez daha derine gomeyim bari. Hoş geçen yil da gerçek olmadı ama:/
Yolda olacağım 4'e kadar. Sonra da duş vs.
Her bjk maçı oncesi olduğu gibi açtım şarkımı yol boyu dinlerim diğer bjk marşlariyla beraber.
youtu.be
  • Amaranta ursula  (05.05.19 12:46:21)
Dün de doğum günümdü, dilek falan işe yaramıyor.

  • Elduinnnn  (05.05.19 12:50:26)
Benim bir kere olmustu.. hos hidirellezle ilgisi yoktu ama :D cimbomluyum tabi ki ama iyi olan kazansin.. Iyi yolculuklar @Amaranta ursula

Dogum gunun kutlu olsun. Umarim yeni yasin sana guzel umutlar getirir :) @Elduinnnn
  • jetfadılınannesi  (05.05.19 13:05:28)
yuh saat daha 14 bile olmamış, erken uyanmak ne güzel yahu. ben "birazdan yatar uyurum" yazacaktım ama daha 10 saat varmış uykuya. oley.

mektup arkadaşıma yazarım. 15-20 günde bir yazışıyoruz ve tek mail 14-15 a4 sayfası uzunluğunda oluyor, o açıdan zaten bugünü komple o alır gibi. sonra gasray-beştaş, ardından st. louis-dallas maçını izlicem. sonra yatarım.
  • der meister  (05.05.19 13:19:53)
Ben herhalde makul dileklerde bulunuyorum ki her hıdrellezde dilediğim dilek o sene kabul oldu şimdiye kadar :)
Gerçekleşmesi yüksek şeyler dileyen bir fakir olduğumu öğrendim şu an ahaushddj

Bir aydır evde istirahatteyim, bunaldım ama camdan falan bakıcam bugün de :(
  • somethinginthewayshemoves  (05.05.19 13:21:38)
Afiyet olsun biraz hava almak Iyi gelir :) @j r r tolkien hayrani

Bende bazen erken uyandigimda seviniyorum hemde uykumu almissam ohoo, mektup arkadasligi guzeldir benimde vardi simdi baya yakin arkadasim kendisi, iyi seyirler @der meister
Ahahaha sende bendensin cik disari bir hava al. Ya da cami ac :) @somethinginthewayshemoves
  • jetfadılınannesi  (05.05.19 13:32:56)
Akşam gül dibine bahçeye ineceğim :)) bana doktor yatış verdi, ondan çıkamıyorum da bu tarz ufak kaçamaklar yapıyorum işte :)

  • somethinginthewayshemoves  (05.05.19 13:42:21)
Kısa bir yürüyüş yaptım. Sonra sevdiğim bir kahveciye geldim kitap okudum. Kalkacakken yağmur başladı mahsur kaldım. Kaleiçi'ne geçip bir iki bira, arkasından ev. Bir miktar huzur peşindeyim.

  • m3mphis  (05.05.19 14:37:30)
Gecmis olsun dikkat et kendine :) Bende koydum gul agacinin dibine dileklerimi :) @somethingthewayshemoves

verimli , huzurlu bir pazar olmus :)
@m3mphis
  • jetfadılınannesi  (05.05.19 20:07:13)