[]

izmir

iki günlüğüne izmir'e gideceğim. çevre ilçelerde veya izmir'de nereye gitmeli? cuma günü üç gibi izmir'de olacağım. çevre ilçeleri de gezebilirim fakat cumartesi günü sadece merkezi gezebilirim.
bir de nerede ne yenilir ne içilir? mekanların alkolsüz olması tercihim. 
çok geniş bir soru olmuş ancak şöyle genel olarak söyleyecek olursam:

efes, şirince yapabilirsin bir gün. ardından torbalıda araba müzesi var oraya da göz atarsın
  • al basmadan donu var  (04.05.19 21:13:51 ~ 21:14:20) 
merkezde sahilden başka gezilecek bir yer yok araç varsa efes şirince. selçuk kuşadası 15 dk zaten. 1 gün öyle geçer foça var urla var öle takılırsın.


  • mikahakkinen  (04.05.19 21:56:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.