[]

Greencard’a başvuran var mı?

Türkiye kontenjanını düşürdüler mi acep? Çıkma olasılığı geçen yıllara göre sizce düşük mü?
 
bu kanıya nereden vardınız? düşük olsa ne olacak yüksek olsa ne olacak zaten %1 in altında ama piyangodan yüksek bir oran. bana çıkacak mesela bu sene çünkü başka bir ülkeye yerleştim. murphy kanunları bunu gerektirir.


  • ozdek  (04.05.19 20:36:57) 
@ozdek kanıtlanacak bir veri yok tabii ki ama malum trumpla olan zamane gerilimleri (geçen sene), milletin “çevremizde çıkan yok resmen” tarzı yorumları beni bu düşünceye itti.
Sana çıkmaz sanmam :)

  • neysene  (04.05.19 20:47:24) 
Çok isteme, çok isteyene çıkmıyor :) bu 4. Senem, tamam çıksın istiyorum ama bu yıl ondan daha fazla istediğim başka bişey var. Totem gibi bişi oldu galiba :))


  • lostys  (04.05.19 21:01:33) 
Ben ve bir arkadaşım başvurduk.
Çıkma konusunda ozdek +1 diyorum piyangodan yüksek bir oran yani.
Trump mevzusu kaynaklı kontenjanın düşeceğini de sanmıyorum.
  • bokmuhendisi  (04.05.19 23:43:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.