[]

İngilizce altyazılı eski Türk filmleri

Baya klasiklerden "Dünyayı Kurtaran Adam", "Turist Ömer Uzay Yolunda" veya diğer enteresan Cüneyt Arkın filmleri gibi filmlerden bahsediyorum. Var mı bunların İngilizce altyazılıları bi yerlerde?
 
Dünyayı Kurtaran Adam: www.youtube.com

Bunu yabancı arkadaş izlemişti ordan biliyorum.

D&R'daki DVD bölümünde bazı eski filmler oluyor, sitesinde yazmıyor altyazılar, gidip bakmanız lazım.

Cüneyt Arkın www.dr.com.tr

Turist Ömer'de sadece Türkçe varmış www.dr.com.tr
  • kaset  (04.05.19 15:56:59) 
  • blue eyes white dragon  (04.05.19 16:11:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.