Kendine güvenmeyen

Kendine güvenmeyen, yıkık biri sosyal yaşamda nasıl varolabilir?

kendine güvenmesini sağlayacak aktivitelere başlayarak. spor favorim.

  • diffarentiationation  (03.05.19 19:08:27)
kendine çok güvenen adamdan daha sevdiğim bir profildir. Kişi kendisiyle daha rahat yüzleşir. Yıkık şahıs kendisine sorular sormalı ben neden bu şekilde hissediyorum. Geçmiştemi yaşıyorum ? kargılarım neler v.b bunları listeledikten sonra üstesinden gelmek için kendine program hazırlamalı. Zaman alan bir süreçtir fakat ilk aşamadan kat kat güçlü bir hale gelecektir.

  • Aşk Adamı  (03.05.19 19:34:10)
Kick boks. Çevredekilerin %95ini isterse tokatlayabileceğini bilmek iyidir her zaman.

  • ssiradanbirigibi  (03.05.19 19:41:56)
Önce neden böyle olduğunu belirlemeli. Çözümü ancak öyle söyleyebiliriz

  • (s)AINT  (03.05.19 20:35:36)
@diffarent,@ssiradan aslında sporun içindeyim daha iyi hissettiriyor ama geçirmiyor sanırım zihinde yer etmiş birşey olduğundan.

@Aşk Adamı evet kesinlikle daha iyi içgörü oluyor. ama bu içgörünün faydasını gördüğümü hissedemiyorum. aynı yerde dönüyormuşum gibi.

@saint sanırım yetiştirilme tarzından, çözüm kabullenmek gibi geliyor..
  • oyle  (03.05.19 21:20:28)
Ertelemeden terapiye gitsin. İsterse inanılmaz fit olsun, yine de sosyal yaşama ayak uyduramaz sorunu büyükse.

  • buf-e kür  (03.05.19 22:33:15)
buf-e kür'in dediğin gibi Ertelemeden terapiye gitsin.

  • put it in your appropriate place  (04.05.19 00:10:02)
Kendinize boyle etiketler ilistirmeyin.. inanirsiniz.. ona donusursunuz.. ozsefkat konusuna egilsin bu kisi.. kendini sevmeyini gercekten baskasi da sevmiyor..

  • chezsoi  (04.05.19 00:47:42)