[]

netflix üyeliğim var ancak

çoğu zaman izleyecek film bulamıyorum, acayip bir kararsızlık oluşuyor. bu kadar bolluk içinde size de aynısı oluyor mu?
 
evet.


  • sutlu nescafe  (03.05.19 19:19:31) 
Netflix kaçmıyor ya güzel kardeşim, sonra izlersin.
Olmadı telefonuna, tabletine filan indir, offline olarak seyret.
Canını sıktığına değmez :)
  • burka  (03.05.19 19:44:07) 
Genel olarak Netflix'deki icerigin cogunun orta seviyede kalitede oldugunu dusunuyorum. Bir firmanin onlarca dizi yapipda herbirinin bir GoT kalitesinde olmasini beklemek anlamsiz olur. Bundan dolayi evet 300 secenek var belki ama hangisi zamaniniza degecek?


  • compumaster  (03.05.19 19:50:34) 
film yok zaten ya. dizi belgesel falan hep. onlar guzel akıyor. comedians in car getting coffee izle gül biraz


  • hasmetizm 2046  (03.05.19 20:22:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.