[]

papillon (1973) vs. papillon (2018)

senelerdir bir ara izlerim dediğim papillon(1973) filmini sonunda izledim. aranızda ikisini de izleyen var mı? yenisi ile eskisi arasında çok fark var mı?
bir filmi 2 kere izlediğim nadirdir, bu nedenle yeni olanı çok da izleme taraftarı değilim. siz ne dersiniz? 
2.yi izlemedim, izlemeyi de düşünmüyorum. steve mcqueen ve dustin hoffman olmadan izlemenin ne anlamı var ki?


  • respect  (03.05.19 18:47:10) 
İkisini de izledim. İkinci film hapishane klişeleriyle dolu. İlk filmdeki ahenk yok. Başı sonu hapishane müdürü verilen cezalar gereksiz uzatılmış. Klasik amerikan filmlerinde olan aksiyonun pik yaptığı noktalar ve seyirciyi şaşırtma amaçlı sahneler, ilk filmdeki olan havayı bozmuş. Yani çok farklı ama seyretmeye değer bi film bence. Puanım ilk film 9 ise ikinci film 6.


  • baba553  (03.05.19 19:05:06) 
2 yi izlemedim. Romanı okuduktan sonra birincisini izledim. İnanılmaz çiğ ve basit gelmişti film. Hiç beğenmemiştim. Yazık etmişler demiştim.


  • Mirket  (03.05.19 19:07:56) 
İkinci film zaten tırt da ilk filmin de kitapla çok alakası yok, ha görüntü olarak güzel görsel olarak güzel ama filmin finali kitabın neredeyse giriş bölümüydü, kitabını okumayan için ilk film ikincisine göre daha güzel olabilir.


  • angelus  (03.05.19 19:12:19) 
İkisini de izledim,lk filmdeki o hissi 2. Film vermiyor. İlkini 6-7 kere izlemişimdir. 2.yi tekrar izleme gereği duymuyorum.


  • neymis  (03.05.19 19:47:35) 
iki leş


  • hasmetizm 2046  (03.05.19 20:25:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.