[]

facebook girilerini silme

Eski tarihlere doğru gittikçe nedense aşırı derecede yavaşlıyor. Farklı tarayıcılarda denediysem de olmadı. Daha hızlı bir şekilde en baştan itibaren postları görebileceğim ve teker teker silmenin bir olu var mıdır? Mobilden de denedim, web üzerinden de her türlü çok yavaş bu.
 
Feysbuk kasıtlı yapıyor onu. Bende de aynı durum oldu. Geçmiş saçmalıkları temizlemiştim ama epey rampa yaptı Zuckerberg.


  • samterk  (03.05.19 08:51:55) 
dün tam olarak aynı şeyi denedim. baktım başa çıkamıyorum. eski gönderileri sınırla mk diyip kapattım. bi nebze faydası var sanırım. kelime engelleme özelliği getirmişler bi de, o kelimeler geçen paylaşımlarını göstermiyor kimseye. aslında yeni hesap açmak en kıyağı sanırım ben bunu düşünüyorum. ama hesabım eski ve herkes ekli tek tek ekleme uğraşına girmek istemiyorum tekrardan.


  • aydogank  (03.05.19 12:58:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.