burnum kadınsı mı?

evet garip bir soru oldu farkındayım. 1 yıl önce estetik ve deviasyon ameliyatı oldum. doktorum 1 yıl sonra burnumun tam anlamıyla oturacağını söyledi ve şu an deviasyon olayından tamamen kurtuldum. laz burnum vardı ama şimdi kadın burnuna benzer var gibi hissediyorum. hangi kadınla konuşsam çok güzel burnun var diyor ama güzelden kasıt nedir çözemedim. ön taraftan bakınca çok düzgün duruyor ama yan profilden sanki biraz şeymiş gibi hissediyorum. lütfen cevaplar dürüstçe olsun.

drive.google.com

burnun gayet güzel. hiç öyle şey de değil. takma kafana (:

  • tmm  (02.05.19 14:27:16)
minik fare burnu gibi olmuş. ben sevimli buldum :)

  • karsiyakaliyiz  (02.05.19 14:27:18)
ben bi anormallik görmedim hocam. gayet düzgün burnun. kadınsı falan da değil.

  • himmet dayi  (02.05.19 14:30:07)
burun nasıl kadınsı olabilir ki? bana gayet normal geldi.

  • elorelia  (02.05.19 14:30:28)
genellike estetik yaptıran herkeste benzer sorunlar oluşuyor. doğal olmadığı için gözünüze batabilir ama gayet normal düzgün bir burnun var.

  • sormaya geldim  (02.05.19 14:31:20)
(bkz: anime nose )

  • kablelvuku  (02.05.19 14:31:58)
Hayir guzel bence. Asil sorun sakal ve fazla kilo. Spor yapip sakal birakacaksaniz da bakimli bir sekilde birakirsaniz size de guzel gorunecek.

  • Traveler  (02.05.19 14:36:27)
@karsiyakaliyiz herkes sevimli, tatlı falan buluyor. kedi miyim lan ben. :(

@elorelia bilmiyorum gelen tepkiler yüzünden böyle bir izlenim oluştu bende.

@sormaya geldim bu açıdan bakmamıştım olaya. belki yıllarca laz burunlu olup şimdi böyle olmak yüzündendir.
  • veri  (02.05.19 14:41:38)
@Traveler fotoğrafta sanki biraz kilolu gibi durmuşum fakat 182 boy 79 kiloyum hocam.

  • veri  (02.05.19 14:42:47)
abi o kadar sakala kadın burnu mu olur yha.

  • killerbee  (02.05.19 14:57:23)
Gayet normal. Burnu doğuştan fındık olan beyler tanıyorum, hatta bir tanesi şu an yanımda oturuyor, ve hepsini yiyesim geliyor. Ciddiyim.

  • whyamy  (02.05.19 15:19:45)
şimdi doğruya doğru hocam feminen bir görüntüsü var, erkeksi değil ama doktor oturur demiş. bu süreç boyunca gıdıyı eritip yüz hatlarını ortaya çıkarmaya bak.

  • heidi'nin dedesi  (02.05.19 17:07:41)
Heidi +1 bu kilodaki birine ait yüze fazla küçük duruyor.
Misal benim burnum kiloma bağlı kocaman olup küçülüyor.
Ama şekli güzel olmuş, ben beğendim.
  • bokmuhendisi  (02.05.19 20:29:06)
ben beğenmedim. estetik olduğunu bağırıyor.

  • lilyb  (02.05.19 21:37:55)