[]

Bilgi universitesi mor ve otesi bahar senligi

Arkadaslar selam 3 mayista gerceklesecek olan Bilgi universitesinin mor ve otesi konseri icin bilet almamiz gerekir mi oyle ise nereden temin edebiliriz yoksa bu bahar festivaline sadece okul icinden ogrenciler mi girebiliyor?
Ayrintilar hakkinda bilgisi olan bir yesillendirebilir mi pls.
Bir de su var konser alani santral istanbul konseri olarak geciyor. Bu bildigimiz eski fabrika olan santral istanbul degil mi baska bir alternatifi olamaz diye dusunuyorum..


 
Merhaba, sahneyi kampüse kuruyorlar. Ziyaretçi girişi de yapılabiliyor. Iyi eglenceler :)


  • kelimelerle oynayan adam  (02.05.19 00:32:40) 
Ogrenci arkadasinin olmasi falan zorunlumu peki?


  • formalite  (03.05.19 12:22:57) 
Etmis kadar saydim sevgili cortado :D


  • formalite  (03.05.19 21:01:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.