[]

2000-2010 arası türkiyede geçen belgesel vs

bugün pbs'in frontline serisinde fuhuşla ilgili bir bölüm izledim ukrayna-moldova -tr arası ticareti ve antalya vardı. 2006 imiş sanırım.

neyse işte buna benzer, türkiyeden aşağı yukarı 15 yıl öncesine ait görüntüler ihtiva eden herhangi bir görsel içerik varsa alırım


 
İz Tv'de eski belgeseller olabiliyor, üye olmayanlar nasıl izliyor bilemiyorum. Coşkun Aral belgesellerine de bakabilirsiniz.
haberci.com

2010'u geçiyor ama Al Jazeraa belgesellerini beğeniyorum. www.youtube.com

www.youtube.com

İstanbul'daysanız birçok belgesel film festivali oluyor.
  • kaset  (01.05.19 21:45:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.