paşabahçe'den ne alsam

paşabahçe mağazasından 260 liralık alışveriş yapmam gerekiyor. bi şeye ihtiyacım yok ama para yanmasın diye gidip bi şeyler alıcam mecbur. ne alsam acaba 260 lirayla. şunu al işini görür dediğiniz bir şey var mı?

not: hediye almak istemiyorum başkasına, o yüzden kendime bir şeyler alacağım.

Kadeh, fırın kabı, şef bıçağı

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (01.05.19 19:19:44)
havadan gelmişken normalde almak isteyip israf olacağını düşündüğünüzden almadığınız türden bir şey alabilirsiniz. uzun uzun link vermeyeceğim ama bence mağazaya gitmeden fikir edinmek için paşabahçe websitesinde sehpalar kısmına bir bakabilirsiniz, evde sehpa her zaman işe yarar; "gazetelik" aratıp bakabilirsiniz, o da yani evde içine illa ki bir şeyler konulabilecek dekoratif bir parça; ya da ilginiz varsa yazı setleri var böyle mürekkepli tüylü kalemli falan, o tür bir şey bakabilirsiniz.

evin bardak-çanak-çatal-bıçak falan gibi ihtiyaçları varsa o kısımdan zaten doldurun gitsin.
  • nimberjack  (01.05.19 19:30:25)
borcam alıp hediye stoğu yap :D

  • exodussian  (01.05.19 23:18:31)