[]

1000-1500 lira bandında cep telefonu tavsiyesi

merhaba arkadaşlar, biraz geç kaldım, ötv indirimi bitmiş gördüğüm kadarıyla. hangi modeli tavsiye edersiniz? huawei tavsiye eder misiniz yoksa hiç bulaşma mı dersiniz, samsung mu bakayım? teşekkürler
 
1000-1500tl bütçe ülkemiz kurlari ve enflasyon sebebiyle düşük bir bütçe ne yazık ki. Tavsiyem 4gb ramli bir makine almanız. Son çıkan samsung m20 güzel makine 1500lere bulursun. Butceni 1600 1700lere cikarabilirsen xiaomi mi8lite-redmi note 7 bakabikirsin.


  • karacigerim vur kadehlere  (01.05.19 14:14:12) 
Honor 10 lite veya Huawei p smart 2019. yalnız bu fiyat bandında huawei olan ithalatçı garantili. p smart daha iyi. honor da huawei'nin yan markası.

bu telefonları soylememin bir nedeni de bu telefonlarda nfc var. mesela ben istanbulkart'a nfc sayesinde yükleme yapıyorum, pratik oluyor. nfc artık önemli bir özellik. bu fiyat bandında zor bulunur.
  • Neill  (01.05.19 14:52:15 ~ 14:52:54) 
moto z vardı bende. modası geçti o telefonun ve kronik pil problemi var. estetik açıdan güzel telefondu ama.

android one'lı xiaomi mi a2 lite olabilir. ilk mesajdaki arkadaşın dediği gibi bütçeyi bir tık artırabilirsen redmi note 7 ve mi 8 lite da olabilir.

acele et birkaç güne zamlanır bunlar hemen.
  • efreet sultan  (01.05.19 15:45:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.