[]

Tatilciler toplaşın

Geçmiş yıllarda 2-3 yıl üstüste fethiye maceralarım oldu, geçen yıl da kaş’ta geirdik. Bu yıl kafamda datça falan var ama emin olamadım. Geçen yıl kaş’ta yaşadığım kalabalığın ardından çok da insanların yoğun olduğu yerlerde olmak istemesem de malum yaz ve tatil dönemi heryer kalabalık olacak.
Uygun fiyatlı, çok insan kalabalığı olmayan, küçük salaş yerler hk önerileriniz varsa alabilir miyim.
İzmirden arabayla gideceğiz, tahmini gidiş tarihi ağustos başı, herşey dahil otel istemiyoruz oda kahvaltı olsun temiz yatak wc olsun, uygun fiyatlı olsun yeter. Odaya yatmaya geleceğimiz için otelin sunduğu ekstra hizmetlere ihtiyacımız yok(havuz vs..)
Değerli tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

 
datça da o tarz otel az pansiyon kafası sadece geceleri merkez kalabalık oluyor. araba varsa bir sürü denize girecek yer var. palamutbükü hayıkbükü vb kalabalık olur ancak bir bodrum marmaris kadar olmaz.


  • mikahakkinen  (30.04.19 17:12:28) 
benim için tüm bunların karşılığı : palamutbükü. datça'dan 1-1.5 saat mesafede. knidos'un dibinde. huzur kaynağı bir yer. apart oteller var, yatmadan yatmaya gayet yeterli olacaktır.


  • dunga  (30.04.19 17:16:24 ~ 17:17:07) 
Geçen sene biz İzmir'den Datça'ya gittik.
Şurada kaldık: goo.gl Gayet temiz bir hoteldi.

Bir günün tekne turunda geçer zaten, tavsiye ederim.
  • teknikekip  (30.04.19 17:16:50) 
eylül ortasında gidersen kalabalık çekiliyor


  • bir soru sorcam  (30.04.19 17:23:27) 
dediğiniz yere uygun olan sadece 2 yer kaldı galiba. biri finike diğeri ise demre. finikenin merkezdeki denizi çok iyi değildir ama finike demre arası ile demrenin denizi güzeldir. koylarda falan tesis de yoktur oralarda ama doğrudan doğa ve sen varsın. handikapı ise gerçekten ulaşımın zor olması.


  • re noreno  (30.04.19 17:31:28) 
demre+1 bir de kekova. arayışınız gerçek sakinlik ise.


  • unabomber  (30.04.19 18:49:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.