[]

Gizli Email Gönderme

Arkadaşlar bir yere email göndermek istiyorum. Anonim bir email adresi alır ve emaili gönderirsem IP'den vs. yerimin bulunma ihtimali var mı?
 
Evet bulunursunuz, fakat vpn kullanırsanız ve kendini 60 dk içinde imha eden random bi' mail adresinden (guerilla mail) mail yollarsanız pek mümkün değil bulunmanız.


  • Beherit  (30.04.19 14:18:28) 
Her türlü buluyorlarabi kesinlikle ben buna inanıyorum. Güvenlik kamerası olmayan bir İnternet cafeye gittim geçen. Adam tc numaramı sordu hangi masaya oturduğumu kaydetti falan. Dedim noluyor. Neyse mail adresi açıyorum telefon numaramı soruyor. Dedim yapacak Bi şey yok. Kanundan kaçılmaz Gittim teslim oldum.


  • Hakan1980  (30.04.19 14:21:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.