manuel doğrayıcılar nasıl?

mcdn01.gittigidiyor.net

bunun gibi olanlar. nasıl kesiyor?

ben soğan doğramak için kullanıyorum bunları blender da almıştım ama 7 aydır 1 kere o da meraktan kullandım. blenderı sök tak çalıştır daha zor. çok güzel kesiyor. ben gücüm yetmez ya da iyi değildir diye düşünmüştüm ama bu olmasa bayağı zorlanırım soğan doğrarken ama domates iyi olmuyor rende gibi yapıyor. öyle seviyorsanız sıkıntı olmaz tabii.

bu arada bunları kesinlikle makinede yıkamayın o ipli mekanizmaya su kaçmaması lazım o kısmı da yıkamayın ben bezi yıkayıp iyice sıkıp siliyorum ve diğer parçaları da elimde yıkıyorum. küçücük bir şey zaten
  • matilda  (30.04.19 12:19:57 ~ 12:20:51)
Bir mutfak robotu kadar gücü yok kalkıp havuç parçalamaz muhtemelen ama menemen için özellikle sabahları domates ve soğana iyi oluyor. Ucuz zaten tam el altında tutmalık.

  • cilekli pasta  (30.04.19 12:29:59)
baya iyi, ben şok marketten 10 liralık bi tane almıştım seneler önce, hala kullanıyorum.

  • kronik  (30.04.19 12:31:34)
annemde var bundan cok memnun. bi blender performansi beklememek lazim tabii ama sogan domates vs. icin epey pratik oluyor.

  • in vino veritas  (30.04.19 12:46:23)
Gayet iyi. Valide hanım çok memnun.

  • baldan kaymak  (30.04.19 12:59:56)
Bende de var memnunum ama zorlama ipi takılıyor sonra ileri geri zor topluyor makine onu. Bıçakları ben bi kere bilettim daha iyi oldu. İçini doldurup kullanmazsan sorun yok yoksa dediğim gibi takılıyor ipi içerde.

  • Topalordek  (30.04.19 18:50:36)