[]

havaist aylık akbil geçerli mi?

sb.
 
hocam, sizce? 5 liralık hatlarda geçmiyor 15-20de de geçmez.


  • zök  (29.04.19 15:59:53) 
1 değil de 10 geçiş falan çeker diye düşünmüştüm. ondan sordum, sağ olun.


  • mor.inek  (29.04.19 16:03:49) 
vicdanen rahatsız oldum şu an, tavrımı mazur görün. özür dilerim. gergin bir biçimde bir haber bekliyorum da xd


  • zök  (29.04.19 16:07:06) 
geçmiyor


  • porn star  (29.04.19 16:20:30) 
5 liralık hatlarda geçiyor. mesela E3 normal tarifeden daha yüksek tl çektiği halde aylık da geçiyor. ama havaist'te geçmiyor. akbilde tl bakiyeniz yok ise kredi kartıyla ödeme de yapılıyor artık.


  • spirit crusher  (29.04.19 16:29:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.