ne tür ayakkabı

araba kullanırken-işe giderken vs. her gün giyilebilir bir spor ayakkabı arıyorum ama spor ayakkabı kategorisine girince de tenis-basketbol-koşu bir sürü kategori çıkıyor. siz günlük spor ayakkabı seçiminizi nasıl yapıyorsunuz?

Eğer günlük kategorisi yoksa yürüyüş tercih ediyorum.

edit: Gerçi model her anlamda galip geliyor. Yani ister güreş ayakkabısı olsun, modelini beğenmişsem ve eğer çok büyük bir rahatsızlığı yoksa onu satın alırım. Çoğu ayakkabım sneaker tarzında.
  • reyals  (29.04.19 10:49:09 ~ 10:51:56)
Ben lacoste un spor ayakkabilarini seviyorum. Gunluk diye geciyor sanirim. Sade ve rahat da.

  • somethinginthewayshemoves  (29.04.19 10:54:29)
Ben 2 yıldır falan perfect steps'in ayakkabılarını kullanıyorum. ilk kullanmaya başladığında insana bir garip geliyor tasarımından ötürü ama sonra alışıyor insan, bayağı rahatım şu an. çok seviyorum ayakkabılarımı.

  • matilda  (29.04.19 10:55:00)
yürüyüş/koşu kategorisi.

  • babilbaligi  (29.04.19 11:34:19)
camper’dan sneaker aliyorsun olay bitiyor. her seye karsi iki yil da garantili.

  • alperz  (29.04.19 12:02:57)
  • onemoremile  (29.04.19 13:17:08)
kumaş veya casual giymiyorsan nike al geç hocam

  • tamamhosdiyonda  (29.04.19 13:40:27)
Under armour yürüyüş

  • aylakadam  (29.04.19 14:19:13)
O nike adidas'ın spor ayakkabıları falan pantolon altına falan hiç yakışmıyor bence. Bildiğin tipsiz spor ayakkabıları günlük giyilir hale getirdiler.

Puma Suede alıp geçiyorsun abi ya da vans. Şu an her şeyin altına rahatlıkla olan 2 model bunlar.
  • eazy  (29.04.19 14:22:44)