[]

Bakirkoyden Kadikoye

En kolay nasil gecilir? Marmaray hattini kullanan oldu mu? Ya da sabah vapur seferleri var midir?
 
ido?
marmaraya binerseniz söğütlüçeşme de inebilirsiniz, kadköyün neresine gideceksiniz?

  • kisa  (29.04.19 10:10:59) 
marmaray iyidir kısa sürüyor baya


  • turk kizi  (29.04.19 10:32:23) 
Saati uygunsa en kolayi deniz otobusu olur ama Marmaray da kolay (Sinyalizasyon problemleri devam ediyorsa uzun surebilir, 1 ay kadar once 20dk yolu 1 saatte donmustum)Söğütlücesme 25 dk falan sürüyor, oradan 7-8 dkda rihtima ulasabilirsiniz, deniz otobusu en son kullandigimda 11 tl idi, Marmaray 3,25 onu da belirteyim.


  •   (29.04.19 12:02:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.