Nazar degmesi

2 konu var içinde.

1) günümüz tabiriyle enerji transferi bilimsel olarak kanıtlı mi?
Şeyi demiyorum hani kötü soz soylenen çiçeğin kristal yapısının bozulması gibi değil. Söz dahi söylemeden göz ve hissiyatla etkilemek.

2) Felak nas neyse artık karşı tarafı bu durumda nasıl rahatlatabilir bi insan
Esnetir hatta afedersiniz midesine bile nüfus eder ve garip sesler çıkartır? Hem okuyanda gördüm hatta daha çok okuyan gegiriyor okunan da çılgınlar gibi esniyor

1) bir fikrim yok.

2) nas felak okununca esnenip, gegirildigini ilk kez duyuyorum. her gun sabah aksam okurum hic gegirdigimi midemde birseyler hissettigimi hatirlamiyorum. okurken esnedigim olur ama bu felak-nas okudugum icin degil. gece uykum gelip de yattigim zaman okudugum icin zaten okumaya baslamadan once de esniyor oluyorum.
  • crucio  (28.04.19 13:49:48)