Decathlon Ürün Değiştirme

Merhaba,

Müşteri hizmetlerinden sağlıklı cevap alamadım.

Nasıl Olduysa sanki internetten ilk defa sipariş veriyormuş gibi ARAZİ KOŞUSU ÇANTASI XS/S almışım. Bunun bir beden üstünü talep ediyorum.

Yalnız Ben ürünü mağazadan teslim seçenekli olarak bugün aldım. Değişim için faturayla direkt Izmır Optimum Decathlon'a gitsem faturayla birlikte anında 1 beden üstüyle değişim olur mu? Çünkü ürünün haftaya Wings For Life koşusuna yetişmesi lazım. Umarım illa ürünü karşı ödemeli kargoyla gönder seçeneği olmadan direkt mağazadan değişim olur.

2. Soru aynı sipariş koduyla beraber koşu kolluğu da var. Koşu kolluğundan memnunum ama eğer ürün değişim olursa kolluğu da değişime iade etmem gerekiyor mu?

Teşekkürler

Ben termos almıştım, fatura filan yoktu. 3 ay kullandım sonra decathlon mağazasında müşteri hizmetlerine götürdüm koku var bunda dedim, kadın baktı eve kokuyor iade alalım yada ürün değişimi yapalım dedi, fiş filan istemedi benden (ama decathlon kartı vardı)

  • pislick0  (28.04.19 12:50:04)
Kendime soruma cevap vereyim. Artık decathlon kartı yokmuş. Onun yerine online hesabınız bu değişim işlemleri için yeterli oluyor.

Ürünü teslim aldığım magazaya gittim. Durumu anlattım. Herhangi bir fatura fiş istemediler sadece mail adresimi verdim ve online hesap sayesinde sorunsuz değişim oldu. Eğer ki aynı ürünün 1 boy üstü mağazada varsa değiştiriyorlar ama mağazada yoksa online hesaptan iade adımı açıp 1 hafta sonra geliyormuş.
  • marjinal kereste  (28.04.19 14:10:46)
muhatap bulamazsanız whatsapp'tan yazın işlem hızlanıyor.

  • mythralioz  (28.04.19 18:35:54)