[]

siğilimi okur musunuz?

10 kişi uzaktan uzaktan okuyup üflese kurtulurum bence.
Şaka bi yana, kriyo yaptırmıştım. fakat kriyo sonrası bakımını düzgün yapamadığımdan mıdır, siğiller geçmedi (2 adet). aynı doktor duoderm de vermişti hep yarım yamalak kullandım. bu sıralar daha özenli kullanıyorum, her akşam sürüp kuruduktan sonra yara bandıyla kapatıyorum. şu an baya oyuk ve kırmızı deri görünüyor. ama emin olamıyorum geçti mi geçmedi mi. 2-3 tane de nasırım var duoderm kullandığım (hepsi de aynı ayakta lanet). ara vermeli miyim yoksa derinin kırmızılığına ve acıya aldırmadan devam mı edeyim duoderme? 
koca karı ilacı deyip geçmiştim ama bende işe yaradı tavsiye ederim.
incir sütü sür. inciri kopardığın daldan çıkan beyaz süt.

  • rentts  (28.04.19 11:28:54) 
@rentts keşke bulsam da sürsem. yurtdışındayım, burada incir ağacı bulmak pek kolay değil.


  • kozmosta bir nokta  (28.04.19 11:30:12) 
Orada aktar gibi yerler yok mu acaba? Ya da incir sütünü internetten sipariş edeceğiniz bir yer yok mu?


  • nihayet  (28.04.19 13:54:35) 
siğil hemen geçmeyebilir. kriyo tekrar yapılabilir. hekiminizle görüşün.


  • master of ceremonies  (28.04.19 14:30:45) 
Çocukken 10 dan fazla siğil vardı elimde. Normalde böyle şeylere inanmam ama annem tekkeye gidip dal kırdı ve ondan sonra bir tane bile kalmadı ve çıkmadı hiç. Yurt dışında olduğunuz için bilemiycem.


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (28.04.19 16:07:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.