Türkiye'deki ekonomik gidişat daha kötüye gider mi?

Sebze fiyatları et fiyatlarına yaklaştı. Bu gidişle açlık başlayacak gibi. Bu gidişat ne olur sizce?

Gider

  • reanarchy  (28.04.19 02:01:59)
açlık oluşursa iş anarşiye kayar. ne akşam yolda yürünür ne de cam açık uyunur... açlık evi, arabası olmayan insanların sorunlarına benzemez pek. besinsizlik hiç ummadığın insanlara ummadığın şeyler yaptırabilir. geçenlerde bi youtube videosu izlerken duymuştum. venezuela'da adamlar artık gaspı, kapkaçı filan bırakıp halk otobüslerini kaçırmaya başlamışlar. adamlar da soygun, gasp o kadar normalleşmiş ki iş toplu soygun yapmaya evrilmiş.

venezuela, brezilya veya afrika ülkelerinde can güvenliğinin olmaması ve insanların dışarıda dolaşırken tedirgin olması bu yüzdendir.
  • johnnie w lker  (28.04.19 02:22:54 ~ 02:28:48)
Üretim yok tabi gider.

  • baldan kaymak  (28.04.19 02:28:24)
Gider mi'den ziyade, gitmemesi için bir sebep var mı demek lazım? Var mı?

İşlerin iyiye gitmesi için son 2-3 senedir tek bir sebep dahi yok.

Bir afrika olmayız zira burada çok batı yatırımı var, açlıktan ölmeyiz ancak çok ciddi fakirleşeceğiz.
  • roket adam  (28.04.19 23:22:02 ~ 23:22:36)