[]

90'lardan bir klip

Bir arkadaşımla 90'lı yıllardan bir klip hatırladık ama ne şarkıyı, ne de şarkıcının adını hatırlıyoruz. Şarkıcı ablamız kızılderili gibi, zenci gibi, büyük olasılıkla melez bir ablamızdı. Klip şelaleli bir ortamda geçiyordu. Şarkı biraz etnik sosluydu. Nedense şarkıcının adı "Asia" gibi bir şeymiş geldi bana ama böyle biri yok tabii. Yine de bir soyadı olmadığından emin gibiyim. Sadece bu iki somut veriden bu klibi hatırlayan var mıdır?
 
melis sokmen kliplerini bir aratin bakalim


  • exlibris  (28.04.19 07:50:25) 
Yabancı mı bu klip? Eğer yabancı ise kızılderili ve zenci ise titiyo var belki o dur.


  • komando kani var bende  (28.04.19 10:13:14) 
Benim de aklıma ilk Melis Sökmen geldi ama Asya diye bir şarkıcı da var zaten. Eğer bu ikisinden biri ise Youtube araması işinizi çözer. Harırladığım şelaleli tek klip ise Göksel'in uzun uzun yollar şarkısının klibi.


  • nihayet  (28.04.19 13:47:25) 
Yabancı bir şarkıcıydı, eklemeyi unutmuşum. Aslında iyi ki de unutmuşum, "bir Melis Sökmen vardı ya, ne oldu ona" diye güzel bir nostalji kuşağı yapıyorum şu anda :)

90'lar şarkıcılarından tip olarak Anggun kafamdaki klibe uyuyor ama klibi arayışım devam ediyor.
  • wish i could find a way to disappear  (28.04.19 14:32:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.