Ingilizce kitap olarak turk yayinevlerinin bastigi kitaplara guvenilir mi?

Mesela karbon yayinlari dostoyevski'nin yeraltindan notlar kitabini basmis, bunun ingilizcesini okumak istersek bu yayinevi mantikli midir edebi ve gramer olarak?

Ornek link: www.kitapyurdu.com

remzide direkt ithal kitaplar var; klasikler için mükemmel.
fiyatlar türkçelere göre yüksek tabii ama çok güzel, aklınızda olsun.

  • jimjim  (27.04.19 22:54:49)
Ben olsam klasiklerin İngilizce orijinalleri veya çevirileri için Penguin Classics ve Oxford World's Classics gibi yerlerin haricindekilere para vermezdim.

jimjim +1. Ben de en son Remzi'den Umberto Eco'nun kurgu dışı yazılarının bir derlemesini almıştım.
  • bruce mclaren  (28.04.19 00:06:21)
Hayir degiller,cunku bahsettiginiz yayinevleri zaten bedava icerik uzerine kurulmus dusuk butceli yayinevleri bu yuzden metinlerin iyice gozden gecirilip kontrol edildigini dusunmuyorum, ayrica hangi ingilizce yayindan asirdiklari da belli degil, kisaltmis ya da basitlestirilmis yayin bile alabilirsiniz farkina varmadan.
Ucuz ve guvenilir bir yayinevi olarak wordsworth oneririm.

  • newcomer  (28.04.19 00:10:18)
arkadaş kitabevi'nde de ithal kitaplar var (sanırım online satışları da var)

  • kozmosta bir nokta  (28.04.19 11:18:17)
Karbon yayınevi, bir çevirmene işini yaptırıp parasını vermemişti galiba. Başka yerden alın lütfen.

  • geçerkenugradım  (28.04.19 11:47:45)