[]

Sözlükte 2 başlığı birleştirmek - EDIT

Nasıl uyarabiliriz modları?

Edit: hocam merhaba ben de yazarım isimler farklı o zaman yazar olmadığımdan farklı adlar.

şu iki başlık:
bir galatasaraylı 500 bin tl bağış yaptı
gs taraftarının fenerol'a 500 bin lira bağışlaması

not: başlık taşı olayını göremedim niyeyse.
not 2: teşekkürler nescafe

 
hangi başlıklar?


  • sutlu nescafe  (27.04.19 14:11:13) 
başlık altında taşı diye bir buton var, ona basıyorsun; hangi başlığa taşınmasını istiyorsan çıkan yere onu yazıp evet böyle butonuna tıklıyorsun.

edit: ama sen yazar değilsin :o... o zaman buraya hangi başlığı hangi başlığa taşıtmak istediğini yaz, biri yapar elbet yanlış olduğunu düşünüyorsa.
  • mentuhotep  (27.04.19 14:13:59 ~ 14:16:45) 
(bkz: hakuho sho)
(bkz: hakuho şo)

  • diffarentiationation  (27.04.19 14:29:02) 
@diffarentiationation
ilettim isteği.

  • sutlu nescafe  (27.04.19 14:32:39) 
@baldan kaymak
onu da ilettim.

  • sutlu nescafe  (27.04.19 17:03:07) 
çok da kurcalamamak lazım

çok bir iş yapmıyorlar
  • otopsicocugu  (27.04.19 17:13:03) 
ama otopsiçocuğunun dediği gibi çok birşey beklememek lazım. birkaç kez başvurduğumu unuttum mesaj geldi hallettik dedi. üzerinden çok zaman geçmişti.


  • sutlu nescafe  (27.04.19 17:46:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.