[]

Animasyon filmlerini sever misiniz?

Mesela oturup Toy Story izler misiniz zevk alarak?

Wall-E bir çocuk filmi midir? kısacası, animasyon filmlerinin hedef kitlesi çocuklar mıdır?

(bir animasyon film sevdalısı)

 
Bayılırım ve hayır, çocuklarla ilgili kısmının sadece renkler olduğunu düşünüyorum. Yumurcak tv'yi ayrı tutuyorum.
Animasyonlarda ve çizgi filmlerde hayal gücü daha yüksek oluyor, haliyle sınırsızlık daha fazla. O yüzden çok severim. Toy Story ayrıca sevdiğim bir seri. Allaseniz o kadar kült yapımlara referans verilir animasyonlarda, çocuklar anlasın diye mi?
Gumball'da Leon'a referans verilmişti, ben bile aylar sonra sonraki izleyişlerimde anladım ki kendimi keskin zeka zannederim.
Toy Story'de de vardı ama unuttum.
  • mor bembombom  (26.04.19 23:39:12) 
filmine göre değişir hedef kitlesi direkt çocuklar olan animasyonlar da oluyor ama toy story, ice age, inside out, zootopia, wall-e gibi hem çocukları yetişkinleri hedef alan animasyonlar da oluyor hatta direkt yetişkinleri hedef alan animasyonlar da var bunları izlemedim ama anomalisa, have a nice day, ruben brandt gibi duyduğum filmler var.


  • semaforo de medianoche  (27.04.19 00:00:13) 
Evet ben de çok severim. Çünkü farklı oluyorlar ve normal filmlerin kısıtlamalarından bağımsız oluyorlar. Örneğin Coco şahaneydi. Anime'leri daha çok seviyorum ama. Animasyon filmleri genelde çocuklara yönelik oluyor, animelerin gerçekçi, karanlık tarafı daha çok hoşuma gidiyo.


  • burka  (27.04.19 00:12:06) 
Sevmem. Hatta hic izlemedim simdiye kadar. Konusan oyuncaklar ve hayvanlar ilgimi cekmiyor, gercekcilik ve atmosfer ariyorum.


  • eazy  (27.04.19 00:36:10) 
Çok severim. Monsters Inc ender ağladığım filmler arasındadır. Boo ile Sully'nin vedasıydı sahne de.


  • ravenclaw  (27.04.19 04:45:24) 
Ay bayılırım, ba yı lı rım.
Toy Story'i çok seviyorum. Son filmde bayağı ağladım.
Monster Inc, Inside Out, Up, Ice Age, Shrek, The Lion King favorilerim.
Yalnız sinemada izlemeyi pek sevmiyorum. Akşam seanslarına gitmiyorum pek, gündüz gittiğimde de çok çocuk oluyor ve bi süre sonra sıkılıp salonun içinde bağırmaya ve zıplamaya başlıyorlar..
  • matilda  (27.04.19 11:43:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.