[]

iş görüşmesi sonucu

selam,

iş başvurusu yaptığım ve geri dönüşünü merakla beklediğim bir yerden aşağıdaki gibi mesaj aldım:

"xx' ya yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilerek, oluşturduğumuz bilgi bankasına alınmıştır. Şirketimize başvurunuzla gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, xxİnsan Kaynakları"

tam olarak anlaşılamadı bende yukarıdaki mesaj. yani sonuç olumsuz mu oldu diyor bu mesajda yoksa beklemede mi kalmanız gerekiyor diyor.

 
değerlendirme yapılmış şu anda olumsuz, ileride olur da bir ihtiyaç olursa belki seni de ararız.


  • euphrat  (26.04.19 13:48:11) 
Olumlu olsa olumlu yazarlardı ikinci görüşme için arayacaklarını vs belirtirlerdi. :(


  • bulutumsu  (26.04.19 13:48:51) 
olumsuz geçmiş olsun. artık başka yerde sansınızı deneyeceksiniz.


  • koela  (26.04.19 13:50:45) 
başvurunuz olumsuz neticelendi demenin kibarcası oluyor işte böyle mesajlar.


  • belirsizlik  (26.04.19 15:30:53) 
meali: onunuzdeki maclara bakin..


  • cooperr  (26.04.19 18:48:13) 
Kabul etmemişer kardeşim. Ben bir işveren olarak sürekli böyle ilanlar veriyorum, eğer olur da çalıştırdığım mühendislerden biri çıkarsa diye ilanı sürekli güncel tutuyorum. Bu ilan sahibi de aynı şekilde düşünüyor olabir. Sen devam et. Kendine sıkıntı yaratma.


  • [GODDARD]  (26.04.19 23:10:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.