[]

Fren disk ve balatalari hakkinda

Aracim reno megane. Disk ve fren olarak valeo marka mi iyidir yoksa bosch mu? Piyasada trw, src cart curt pek cok marka var ama bilemedim. Bi de cok onemli bi sorum var. Fren hidrolik yagini degistirttim serviste. Fren pedali eskisine gore daha asagida tutuyor artik. Normal midir bu? Nette biraz arastirdim da havasini tam alamamislardir deniyor. Hidrolik defisince normalde daha yukarida tutarmis pedallar. Offf yaa. Araban olsa da dert olmasa da. Bi de hangi site guvenilirdir parca almak icin. :-)tesekkurler.
 
Bosch. balata, disk, buji ve benzeri grupta Bosch. hatta Bosch yapıyorsa kesin Bosch. diğerleri bazen kötü olmayabilir.

bir kere bu işleri serviste yaptırırsan başın dertten kurtulmaz. iyi bir usta bul, ona götür arabayı.

fren hidrolik yağı için okuduğun yorumlar doğru, daha aşağıda kavraması normal değil.

sanayide parçacılar olur, en güveniliri onlardır. ben uzun süredir n11 üzerinden alıyorum, bir sıkıntı yaşamadım.
  • babilbaligi  (26.04.19 12:36:33) 
trw balata kullanıyorum. bence çok iyi. disk değişimi sırasında trw disk balata ile değişim yapmayı düşünüyorum.

Valeo fransız markası megane orjinali bile valeo olabilir. ayrıca fredo da iyidir.
  • 1917  (26.04.19 16:22:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.