[]

kedim tuvaletini yapıp kapatmıyor

yapıp yanıma geliyor. sonra tekrar tuvaleti gelince gidip eskisini kapatıyor, yenisi yine açık. bu döngü böyle sürüyor.
ne yapabilirim öğrenmesi için? bir de gözünü de temizlemiyor ve bir gözü sürekli akıyor (göz küresi oluşmamış), ben temizliyorum ama onun da temizlemesi lazım sanki :) tembelliğe alıştırdım galiba gözü konusunda. 
benim kedim 5 yaşında. yüzde 90ında örtmüyor. ve hatta kum kabından fişek gibi koşarak çıkıyor çok acelesi olduğundan. örtmemesine alışın bence. göz konusunu bilemedim, geçmiş olsun.


  • the end of time  (26.04.19 11:01:11) 
Kediler ortamda kendine tehdit oluşturabilecek bir avcı olmadığına ikna olursa, örtme ihtiyacı da duymuyorlar çoğu zaman. İzini sürüp onu avlayabilecek biri yok. Neden örtsün? Bazısı içgüdüsel olarak devam edebiliyor.

Gözünü temizlememesini bilemedim. Gözünü bir gösterin, sürekli akıyorsa bence. Bir problem yoksa gözde, ne yapılır bilemedim.
  • windowsguvenlikduvari  (26.04.19 11:06:25) 
benimki de arada kapatıyor. eskiden kapatırdı bir süredir böyle.


  • yuvarlanantencereninkapagi  (26.04.19 12:27:38) 
benimki de hiç kapamıyor ya, sülalesi rahat kedinin. bi kaç kere patilerini tutup eşeleme hareketi yaptırdım. napıyon bro der gibi baktı ve koşarak kaçtı


  • matilda  (26.04.19 16:19:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.