İstanbul'da kebapçı arayisi

Sabah sabah derdimi opebilirsiniz. Yabancı bir arkadaşım iyi kebap arayışında. Hafta sonu da götürmek istiyoruz. Mekanın lüks olması önemli değil hatta mümkünse salaş ama bak bir git vazgecemezsin dediğiniz Avrupa yakasinda nereler var? Avrupa yok Anadolu var derseniz o da olumlu.

adana ocakbaşı, kurtuluşta osmanbey/pangaltı metro çıkışına çok yakın tavsiye ederim.

  • gencfb  (26.04.19 10:06:02)
güngören bağdat ocakbaşı. güngören köyiçine giderseniz aynı sokakta bir sürü kebapçı bulabilirsiniz. çoğu da iyidir.

  • garaser  (26.04.19 10:32:08)
Adana Ocakbasi'ni ben de duydum ama deneme firsatim olmadi. Denediklerim arasinda en iyisi Taksim'deki Zubeyir Ocakbasi. (bkz: zübeyir ocakbaşı)

www.youtube.com
youtu.be
  • crown  (26.04.19 10:32:57)
anadolu yakası
koprunun dibi
bayramoglu

avrupada
hatay medeniyetler sofrası
  • kingcyrax  (26.04.19 11:02:48)
adana ocakbasi ama ayni gune yer bulmak ya da kapidan girip kebap soylemek pek mumkun degil

  • try again fail again fail better  (26.04.19 11:33:31)
Tavaci recep usta var bostancida, iyi bence.

  • kuehles blondes  (26.04.19 13:02:59)
ali ocakbaşı
konu kilit

  • 2 tostos turan  (26.04.19 13:03:24)
Urfa Zaman fatihde

  • rahmi pinkfloydoglu  (26.04.19 13:08:51)
Eminonunde misircarsinin orda kurukahveci var ya o sokaktan iceri gir abi, sanirim sagdan 2. Sokak zaten kosebasinda bi kebapci var buyuk, o degil ama sagdan gir o kebapcinin bitisiginde 2-3m^2 lik bi kebapci var ben bayiliyorum oraya hep gitmeye calisiyorum.

  • c1b2k3  (26.04.19 13:45:33)
baran et lokantası / fatih.

  • koela  (26.04.19 13:53:36)