[]

Elektronik Tebligat Hk.

Merhaba;

Biliyorsunuz avukatlar için elektronik tebligat zorunluluğu geldi. Tüm eksiklikleri tamamlayıp, eksik bilgilerimi doldurduğum halde halen elektronik tebligat alamıyorum. Birlikte çalıştığım arkadaşımın da eksik bilgilerini ben tamamlamıştım ve kendisine elektronik tebligatlar geliyor.

Baroma da sordum onlar da pek bilemediler, sorunun nerede olabileceği konusunda bilgisi ya da tecrübesi olanlar varsa çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

 
Uyap’ta elektronik tebligat kısmı var, orayı da onayladınız mı?


  • malheiros  (26.04.19 10:35:04) 
@malheiros

onaylamıştım ama mailim ve telefonum hatalı görünüyor orada, sanırım problem buradan kaynaklı, çok teşekkür ederim
  • arma aski  (26.04.19 10:43:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.