Emlakçıların ev bulması

Emlakçılar sahibinden olan evleri aratıp ikna etmeye çalışıyorlar mı? Diyelim ki ben emlakçıyım nasıl portföy oluşturabilirim.

Tam da dedigini yapiyorlar. Yurt disinda evini kiraya vermek istersen ya kendin ugrasirsin ya da emlakciya sana kiraci bulmasi icin para odersin. Ulkemizde parasi olmayan iki kez eziliyor, ev kiralamak isteyen bir de emlakci parasi oduyor.

  • Traveler  (26.04.19 01:18:18)
Dediğin şeyi yapıyorlar. Bir ev birkaç emlakçıda olabiliyor. Kim önce kiraya verirse parayı o alıyor.

Remax gibi şirketlerde çalışanlar esas parayı vuruyor
  • horowitz  (26.04.19 01:27:06)
emlakçılar aşırı yüzsüzler seneler önce oturduğumuz evi satarken cama kağıt yapıştırdık sahibinden satılık diye. ertesi gün üç farklı emlakçı yanında müşteriyle geldi evi gezmeye. adamlar biz satalım diye sorma gereği bile duymamıştı

  • genc irisi  (26.04.19 10:03:22)
Hocam gayet tlc izliyoruz 300 bin dolarlık ev icin 50-70 bin dolar emlakçı komisyonu çıkıyor. ki.sede demiyor ya ben ev alacağım 300 bin doları zor buldum birde 70 bin dolar emlakciyami verilir?

  • wolfg  (26.04.19 11:08:27)