70bin bütce ile en iyi 2. El araba

Iyi aksamalar arkadaslar. Arabadan falan pek anlamam cok marka model de bilmem. Ilk arabami alacağım. Butcem maksimum 70 bin tl. Otomatik vites olmasi ve 2013 modelden daha eski olmamasi şart. 100 bin km altinda benim bulabildiklerim 2013 model wv jetta ve 2017 model renault fluence var. Başka onerileriniz var mi?

2016 sonrası clio. Az yakar çok kaçar. Otomatigi pek arıza vermez. Seni de üzmez

  • westblack  (25.04.19 22:08:15)
wv poloyada bakabilirsin
100bin kmye çok takılma

  • tamamhosdiyonda  (25.04.19 22:23:54)
benim tanıdık 2015 polo otomatik aldı 33.000km de hasarsız. 75.000 tl.

70 bine de öyle bir şey bulabilirsin. km 100.000 az gibi dursa da sen yine de düşük km lere bak...
  • drystedb efficacious  (25.04.19 22:47:49)
i30 olabilir, ford focus olabilir.

  • trajikomix  (25.04.19 22:59:47)
eğer istanbul veya benzeri bi ilde oturuyo ve aracı bu yoğun trafikte kullanacaksan vw grubundan uzak durmanı öneririm. çünkü yoğun trafikte bu araçların vites sisteminin arıza yapma ihtimali yükseliyo. hatta eğer varsayalım yok kardeşim ben ille vw grubu araç alıcam diyosan da kalkıp büyük şehirlerden alma çünkü senden önce çoktan hem şanzuman hem de motor olarak araç yorulmuş olacak.

kişisel önerim
www.sahibinden.com

son zamanlarda görüp beğendiğim ve japon aracı olması dolayısıyla aklıma çok yatan bi araç fakat piyasası olmaması dolayısıyla pek kullanılmayan bi araç
www.sahibinden.com

ilanları gelişigüzel koydum. temizlik ve donanım olarak diğerlerine de bakarsınız. bu iki araç sizi hem arıza verdiğinde usta ücretleriyle, hem yakıt konusunda hem de yıllık vergileriyle üzmez.
  • johnnie w lker  (26.04.19 00:21:57 ~ 00:34:20)
fluence seni üzmez. en iyisi kişiye göre değişir. jettaya yanaşma.

  • mikahakkinen  (26.04.19 08:44:51)