[]

Ucu yırtık dövizi bozdurmak

50 euro var elimde. Ucundan çok küçük, kesik gibi bir yırtığı var. Ziraate götürdüm, bundan dolayı bozmadı. Ne yapılabilir ?
 
euro bölgesine giden birine satılabilir.


  • mg3929  (25.04.19 20:07:01) 
atmden yatırabilirsin belki


  • n62  (25.04.19 20:08:50) 
n62'in önerdiği olabilir. atm'den olabilir belki.


  • put it in your appropriate place  (25.04.19 20:12:58) 
atm daha cok yirtmasin dikkat et.


  • jedilance  (25.04.19 20:29:16) 
Euro bölgesinde herhangi bir bankaya verebilirsiniz.
Ben ikiye bölünmüş 3 banknotu bankaya yatırmıştım (zarfın içinde para olduğunu unutup ikiye yırtmıştım :) ). Herhalde değişim de yaparlar.

  • burfak  (26.04.19 09:54:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.