[]

Bedelli asker tezkeresi

kuzenin yarın yemin töreni var kütahyada. tahmini olarak yemin töreni saat kaçta olur, ne kadar sürer, bu herifi ne zaman bırakırlar sivile bilgisi olan var mı?

arama imkanım yok, törene de gitmeyeceğim bari geldiğinde karşılayayım hıyarı.


 
saat 12-1 gibi bırakırlar ancak bölüğü akşamdan temiz bırakmadılarsa saat 2-3'ü bulabilir.


  • free bird  (25.04.19 15:38:14) 
öğlen saatlerinde oluyor.


  • mikahakkinen  (25.04.19 15:44:28) 
tören sabahtan oluyor, bizimki 10-10.30 gibi olmuştu. öğleden sonra bırakırlar.


  • hayley williams ile evlenecek genc  (25.04.19 19:27:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.