sinemada hangi koltuk?

cinemaximum sitesi, cinemaximum ve maximum uygulamaları şu anda sıçışlarda ama yine de sorayım. hangi koltuk?

hatta eliniz değmişken adapazarı - pendik treniyle gelişte akasya'ya mı yoksa hilltown'a mı ulaşımın daha kolay olduğunu da söyleyebilirsiniz.

resmim.net

pendik tren istasyonundan minibüsle metroya çıktıktan sonra ikisi de gitmek açısından kolay.

hilltown daha yakın.

akasya'da büyük salonsa o en önden deadpool izlemiştim. yapmayın. boynum tutuldu.
  • isvicre rakisi  (25.04.19 14:43:20 ~ 14:44:08)
akasyayı unut o koltuklarda işkence olur eğer illa bu seanlarda izliyecem diyosan hilltown 1. diye işaretlediğin yer bi nebze iyi olabilir ayrıca spoilerlara çok dikkat et millet sağda solda yazıyor valla bende pazar sabahı izliycem o güne kadar hesapları kapatıcam artık o derece.

  • gencfb  (25.04.19 14:50:16 ~ 14:50:42)
bu koltuklardan film milm izlenmez. bence zorlama. ayrıca hangi film ki bu full çekmiş?

  • sir gawain  (25.04.19 15:07:47)
o koltuklarda film izlemem doğrusunu isterseniz

  • kisa  (25.04.19 15:11:06)
adapazarı'ndan gelip de o koltuklarda film izlenmez.

  • late viper  (25.04.19 19:02:53)