[]

ingilizce teklif

yabancı ülkeden bir teklif isteği aldık. burda teklif hazırlarken bir cümlede takıldık. iki farklı şekilde söyleyen var. ingilizce bilen arkadaşlarım bi el atabilir mi?

The Skid assembly will include our free issued components. End-user will free issue the high pressure piping materials as per mark up provided. The supplier scope of procurement limits to low pressure piping, structural materials, instrument tubing’s, cables, tag plates, cable trays etc..

yardımlarınız için teşekkürler...

 
Kizak sistemine bizim ucretsiz olarak saglayacagimiz parcalar eklenecektir. Son kullanici (sanirim burda distributor demek istiyor) ucretsiz olarak yuksek basincli boru parcalarini ekteki degisikliklere gore saglayacaktir. Kizak saglayicisinin tedarik kapsami dusuk basincli boru, tasiyici sistem, gosterge borulari, kablolar, isim plakalari ve kablo tepsisi ile sinirlidir.


  • cooperr  (25.04.19 18:25:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.